پیام مدیریت
شرکت پویانه گستر ریواس، خود را عضوی مسئول و متعد به اخلاق حرفه ‏ای در خانواده صنعتی کشور می‏داند. هم از این رو تلاش و توان ما معطوف به کسب و گسترش دانش فنی و مشتری ‏مداری می ‏باشد.

پیام مدیریت

شرکت پویانه گستر ریواس، خود را عضوی مسئول و متعد به اخلاق حرفه ‏ای در خانواده صنعتی کشور می‏ داند. هم از این رو تلاش و توان ما معطوف به کسب و گسترش دانش فنی و مشتری‏ مداری می‏باشد.
این شرکت خود را متعهد به رعایت صداقت و شفافیت دانسته و تلاش می ‏نماید با نگرشی دانش‏ بنیان در حیطه‏ ی تخصصی فعالیتش، بالندگی پایدار داشته باشد و خلاقانه و نوآورانه، پیشاپیش، نیازهای مشتریان و ذائقه زمانه را دریابد و بر این اساس رفتاری به ‏روز در ارایه محصولات و خدمات داشته باشد.
در این چهارچوب، راهبرد مدیریتی پویانه گستر ریواس، برقراری و محافظت از فضایی در درون شرکت است که ضمن تعهد به ارتقای دانش فنی و حرفه‏ ای کارکنان، بتواند زمینه ‏های همکاری مبتنی بر رشد و تعالی جمعی به جای رقابت فردی و گروهی را رقم زند.
شرکت پویانه گستر ریواس با تکیه بر اصول فنی و حرفه ‏ای در رابطه با خواسته ‏های مشتریان، کمک‏ کار آنان در رهیافت به درک بهتر از محصول و خدمات مورد نظرشان خواهد بود.
هدف پویانه گستر ریواس؛ آن است با ارایه محصولات و خدمات کیفی و برتر، بتواند برای مشتریان ارزش افزوده خلق نماید.