معرفی
شرکت پویانه گستر ریواس به همت گروهی از کارشناسان مجرب، مبتکر و با تحصیلات عالی در سال 2016 میلادی شکل گرفت. اندکی پس از تاسیس این شرکت به مجموعه بزرگ و معتبر Golden Group EP GmbH پیوست.

معرفی

شرکت طراحی و مهندسی از مجموعه Golden Group EP GmbH

شرکت پویانه گستر ریواس به همت گروهی از کارشناسان مجرب، مبتکر و با تحصیلات عالی در سال 2016 میلادی شکل گرفت. اندکی پس از تاسیس این شرکت به مجموعه بزرگ و معتبر Golden Group EP GmbH پیوست. شرکت Golden Group EP GmbH توسط گروهی از مهندسین با تجربه در صنایع نفت و گاز برای تامین حجم گسترده ای از منابع مورد نیاز – همراه با خدمات مهندسی – برای مشتریان متنوع در زمینه‏های نفت، گاز و پتروشیمی در سال 2004 میلادی ایجاد گردید.  شرکت Golden Group EP Gmb که هم اکنون از شرکت های اصلی در پروژه های نفت، گاز و انرژی ایران می باشد، سهامدار اصلی شرکت پویانه گستر ریواس است.

شرکت پویانه گستر ریواس با استفاده از مهندسین ارزشمند خود توانسته است تاکنون برخی از طرح‏های پیچیده صنعتی را طراحی و اجرا نماید. بر این مبنا این شرکت قادر است تمامی خدمات مهندسی از مرحله‏ی طراحی مفهومی تا تست‏های عملکردی و پذیرش را برای بازه‏ی وسیعی از تجهیزات صنعتی شامل انواع شیرآلات صنعتی، سامانه‏های دوار و سیستم‏های انتقال حرارت به انجام برساند. هسته‏ی مرکزی کارشناسان این مجموعه دارای حداقل 15 سال تجربه مفید صنعتی بوده و دارای مدرک دکتری در رشته‏های مرتبط شامل کنترل، مکانیک سیالات و انتقال حرارت می‏باشند.  این مجموعه دارای سابقه بسیار مناسبی در مباحث طراحی، تولید و تست در زمینه‏های انواع شیرآلات صنعتی، مباحث آب‏بندی ، طراحی و تولید المان‏های ارتجاعی (فنر، دیافراگم و بیلوز)، سیستم‏های کنترل مکانیکی، مباحث سازه‏ای، محاسبات پاشش و انتقال حرارت، انتخاب و جایگزینی مواد می‏باشد.

شرکت پویانه گستر ریواس همکاری بسیار نزدیک و اثربخشی با دیگر شرکت‏های موجود در مجموعه Golden Group ، به‏ویژه شرکت نیک ولو - به عنوان اولین تولیدکننده انواع شیرآلات صنعتی مورد استفاده در صنایع مختلف در کشور - دارد؛ در نتیجه امکان طراحی و تولید انواع شیرآلات صنعتی در شرایط عملکردی مختلف و با صرف حداقل زمان و هزینه در این مجموعه فراهم می‏باشد.